Tristal Konstrukcje Stalowe - O firmie - wyroby hutnicze, konstrukcje stalowe, konstrukcje budowlane, konstrukcje przemysłowe
 

o firmie

Firma TRISTAL została założona w 2004 roku w celu sprzedaży wyrobów hutniczych oraz świadczenia usług związanych z projektowaniem i budową konstrukcji stalowych. Ciągle rosnąca grupa klientów na wyroby hutnicze wymagała bardziej profesjonalnej obsługi i to stało się sprawą priorytetową w polityce handlowej firmy TRISTAL. Obecnie posiadamy biuro w Warszawie przy ul. Wólczyńskiej 173 oraz skład wyrobów hutniczych i zaplecze techniczno - produkcyjne w Grójcu ul. Podole 102.

Skład wyposażony jest w dźwigi 16-t, pojazdy do transportu stali o ładowności od 1,5 do 24 ton. Ważną gałęzią działalności Firmy jest dział usługowy oferujący usługi w zakresie prostowania walcówek, cięcia i spawania na zlecenie. Realizujemy usługi w zakresie projektowania i budowy konstrukcji budowlanych, przemysłowych oraz reklamowych. Do dyspozycji firmy jest plac manewrowo – montażowy o powierzchni ponad 7 tysięcy m2 oraz zabudowania techniczne wraz z wyposażeniem umożliwiającym realizacje wielu usług w tym nietypowych oraz specjalistycznych.

Doświadczony zespół, możliwości techniczne oraz materiałowe zaplecze, umożliwiają firmie TRISTAL realizacje zleceń na wysokim poziomie z jednoczesnych zachowaniem konkurencyjnych cen.

W ramach działalności firma TRISTAL prowadzi usługi rozwijając cztery podstawowe działy:


Oferujemy realizacje seryjnych produkcji wymagających indywidualnego oprzyrządowania oraz jednostkowe realizacje według własnych i powierzonych projektów.

Realizujemy również zlecenia wymagające wyjątkowej dokładności i powtarzalności mającej ogromne znaczenie podczas montażu przez zewnętrzne firmy.